SKI AREÁL PLEŠIVEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Osvětimany - velké zlepšení

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Osvětimany.

Alpalouka - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Alpalouka je pro vás to pravé.

Ski areál Mostek

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Mostek.

U Sachovy studánky - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska U Sachovy studánky.

Do ski areálu Olešnice v O.h. se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Olešnice v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kde se lépe lyžuje?

Do Česka se blíží zima. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Harrachov - Čertova hora - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Harrachov - Čertova hora.

Náprava - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Náprava!

Kraslice - Krajka - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Kraslice - Krajka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Rusava - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Rusava je pro vás to pravé.

Do ski areálu Hlubočky se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Hlubočky!

Ski areál Štrbáň

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Štrbáň je pro vás to pravé.

Areál Malenovice ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Malenovice!

Ski areál Šacberk

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Šacberk a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kvasejovice - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kvasejovice.

Jak na mráz?

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Petříkov - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Petříkov!

Klíny - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Klíny je pro vás to pravé.

Harrachov - Zákoutí - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Harrachov - Zákoutí.

Morávka Sviňorky - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Morávka Sviňorky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Severka

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Severka!

Zimní středisko Lužná

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Lužná a užijte si zimní radovánky naplno!

Lužná - lyžaři si přijdou na své

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Lužná pro vás jistě bude to pravé.

Než odjedete na hory...

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Okolí města Veselí nad Lužnicí je rájem pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Míří sem každoročně v létě mnoho lidí z celé naší vlasti a nejvíce je lákají hlavně cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 5.12.

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C