SKI AREÁL PLEŠIVEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Klíny - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Klíny je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít trojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete bramboráčky a bramboračku. Návštěvníky přiváží a odváží skibus. Středisko sousedí s Český Jiřetín.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 65%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 5.12.

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C