SKI AREÁL PLEŠIVEC
mimo provoz
Zobrazit na:

U Sachovy studánky - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska U Sachovy studánky. Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít čtveřici vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován 2-3x denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte bramboráčky či řízečky. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 66%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 5.12.

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C