SKI AREÁL PLEŠIVEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Olešnice v O.h. se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Olešnice v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete řízečky či párek v rohlíku. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Rychnov nad Kněžnou? Určitě to stojí za to.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 74%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 5.12.

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C