SKI AREÁL PLEŠIVEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Harrachov - Čertova hora - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Harrachov - Čertova hora. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především trojici sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází jeden vlek. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete česnečku či bramboráčky. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum Jizerských hor, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 5.12.

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C