SKI AREÁL PLEŠIVEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Rusava - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Rusava je pro vás to pravé. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu nachází dvojice vleků a lano pro děti. Areál má pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. kofolu a bramboračku.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Viděli jste už někdy zasněžený Outdoor centrum Helfštýn? Určitě to stojí za to.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je velmi nadprůměrný. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 5.12.

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C