SKI AREÁL PLEŠIVEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Hlubočky se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Hlubočky! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít trojici vleků a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete smažený sýr a smažák.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum umění Olomouc. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 72%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 5.12.

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C