SKI AREÁL PLEŠIVEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Malenovice ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Malenovice! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete točené pivo či hamburger.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází ZOO Ostrava, kde si přijdou na své milovníci zvířátek.

Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 60%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Čtěte také: Zimní středisko Malenovice Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 5.12.

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C